Banner 1
Banner 2
Banner 3

Strefa gospodarcza w Chorzelach najlepiej urządzonym terenem inwestycyjnym w Polsce.

Podstrefa Przasnyskiej Strefy Gospodarczej w Chorzelach zwyciężyła w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal 2016”. W latach ubiegłych finalistą tego konkursu była również Strefa w Sierakowie k/Przasnysza. Powiat Przasnyski jest pierwszym polskim powiatem w historii Konkursu, którego tereny inwestycyjne zostały uznane przez ekspertów za najlepsze w kraju. Finaliści mogą liczyć na szczególną promocję swoich terenów zarówno przez stronę rządową, jak również Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych i jej agendy.

Czytaj więcej...

"Potrafimy zadbać o inwestora" - wywiad ze starostą przasnyskim

Zapraszamy do lektury wywiadu z "jedynki" pisma samorządu terytorialnego "Wspólnota" ze starostą przasnyskim Zenonem Szczepankowskim. Przeczytaj wywiad - tutaj.

Nowa linia wysokiego napięcia już działa

Dobra wiadomość ze starostwa dla mieszkańców wszystkich miast i gmin powiatu. Starostwo doprowadziło do zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego powiatu. Linia wysokiego napięcia już działa. W powiecie przasnyskim nie zabraknie już prądu dobrej jakości, a problem niedoboru mocy energii zarówno dla mieszkańców indywidualnych, jak i przedsiębiorców został wyeliminowany.

Czytaj więcej...

 

Powiat Przasnyski

 

Film proomocyjny

 

informator

 

Adam Struzik

 

TSSE

Kontakt

Email:
Temat:
Treść:

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
ul. Św. Stanisława Kostki 5
06-300 Przasnysz
tel./fax: 29-752-22-70
e-mail: starostwo@powiat-przasnysz.pl
www: www.powiat-przasnysz.pl
poniedziałek - piątek, godz.: 8:00 - 16:00

Projekt pn. „Zwiększenie potencjału rozwojowego północnej części Mazowsza poprzez promocję gospodarczą terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej”

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu